Daily: 07/07/2020

США офіційно повідомили ООН про намір вийти із ВООЗ

Сполучені Штати офіційно повідомили Організації Об’єднаних Націй, що ця країна вийде зі складу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). 6 липня Вашингтон повідомив генеральному секретареві ООН Антоніо Гутеррішу, що залишить ВООЗ рівно через рік. 

Президент США Дональд Трамп звинуватив ВООЗ в ігноруванні «достовірних повідомлень» про поширення нової коронавірусної інфекції в Китаї і звинуватив медичну організацію зі структури ООН у тому, що вона діяла занадто повільно і піддавалася на тиск із боку Пекіна.

Пандемія спричинила різке уповільнення темпів світової економіки та сплеск безробіття, загрожуючи політичному майбутньому Трампа, який прагне переобрання на другий термін на посаду в листопаді. Безробіття в США зросло з піврічного мінімуму на рівні близько 3,5 відсотка на початку року до майже 15 відсотків у квітні.

Трамп став об’єктом критики політичних опонентів через свої дії з приборкання епідемії. США є світовим лідером за числом інфікованих коронавірусом і померлих від COVID-19. Число зафіксованих випадків хвороби вже 8 липня може перевищити три мільйони, померла від коронавірусної інфекції майже 131 тисяча американців.

США є найбільшим донором ВООЗ, забезпечуючи близько 15 відсотків бюджету цієї організації.

your ad here

Зеленський вивів Україну з угоди про Раду керівників фінансової розвідки в СНД

Президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав – учасниць СНД.

«Вийти з Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, учиненої 5 грудня 2012 року в Ашгабаті», – ідеться в документі.

Зеленський доручив Міністерству закордонних справ повідомити Виконавчому комітетові СНД про вихід України з угоди.

Україна з 2014 року оголосила про початок виходу з СНД і перестала платити внески в цю організацію.

your ad here

Любовний трикутник шарія, медведчука та унітазів + нові докази співпраці пропагандиста із окупантами

Любовний трикутник шарія, медведчука та унітазів + нові докази співпраці пропагандиста із окупантами.

Останнім часом придурок шарій не вилазить з каналів дегенерата медведчука, сам кум опущеного карлика пукіна називає його своїм союзником, а деякі депутати з опзж обіцяють йому навіть силову підтримку.

Все це вказує на співпрацю пропагандиста з придурком медведчуком та перетворює партію дегенерата шарія на своєрідне молодіжне крило опзж.

Про це та про нове кримінальне провадження щодо соратниці дегенерата шарія, а також про його туалетні подвиги дивіться у випуску.

Блог про українську політику та актуальні події в нашій країні
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

your ad here

Вот и всё: опущенный карлик пукин отобрал у холопов морковку

Вот и всё: опущенный карлик пукин отобрал у холопов морковку
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

your ad here

Не пили сук: обнуление сливных бачков

Не пили сук: обнуление сливных бачков
 

 
 
Для распространения вашего видео или сообщения в Сети Правды пишите сюда, или на email: pravdaua@email.cz
 
 
Лучшие предложения товаров и услуг в Сети SeLLines
 
 
Ваши потенциальные клиенты о нужных им товарах и услугах пишут здесь: MeNeedit
 

your ad here

Працівник ДБР схопив її за клістрона! Люті новини

Працівник ДБР схопив її за клістрона! Люті новини
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

your ad here

Как служит опущенному карликовому фюреру «либеральное радио» путляндского рейха

Как служит опущенному карликовому фюреру «либеральное радио» путляндского рейха.

О том, зачем опущенному карлику пукину эта имитация «либерального СМИ» и как это на самом деле работает
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

your ad here

Dutch Police Arrest 6 Men After Discovery of ‘Torture Chambers’

Dutch police announced Tuesday they arrested six men after discovering shipping containers that had been converted into a makeshift prison and sound-proofed “torture chamber.”  In their statement, officials said they discovered seven converted sea shipping containers in a warehouse in Wouwse Plantage, a small village in the southwestern part of the Netherlands, close to the border with Belgium.  Law enforcement authorities released video Tuesday showing a special police unit opening the shipping containers to reveal a specially rigged dentists’ chair, along with tools that included pliers, scalpels and handcuffs.  Police say the discoveries were originally made last month after investigating leads generated by data from encrypted telephones used by criminals that were cracked recently by French police. Detectives in Britain and the Netherlands have already arrested hundreds of suspects based on the encrypted messages.The police said they were tipped off by messages from an EncroChat phone that included photos of the container and dentist’s chair with belts attached to the arm and foot supports. They arrested six men June 22, on suspicion of crimes including planning kidnappings and serious assault.  The messages called the warehouse the “treatment room” and the “ebi,” a reference to a top security Dutch prison. Police said the messages also revealed identities of potential victims, who were warned and went into hiding.Dutch authorities said last week that their investigation, codenamed 26Lemont, based on millions of messages from the EncroChat phones, had led to the arrest of more than 100 suspects and the seizure of more than 8,000 kilograms of cocaine and 1,200 kilograms of crystal meth, as well as the dismantling of 19 synthetic drug labs and the seizure of dozens of firearms.
 

your ad here

У президента Бразилії, «ковід-дисидента» Жаїра Болсонару діагностували коронавірусну інфекцію

У президента Бразилії Жаїра Болсонару, який неодноразово заперечував небезпеку COVID-19, виявили інфікування коронавірусом. Раніше він мав негативні результати трьох тестів, але четвертий, узятий у понеділок, 6 липня, виявився позитивним. У Болсонару є також інші симптоми захворювання, включно з високою температурою.

Болсонару неодноразово заперечував ризики хвороби, називаючи її «маленьким грипом» і заявляв, що COVID-19 на нього серйозно не впливатиме.

Президент Бразилії також закликав губернаторів окремих штатів скоротити обмеження, які, на його думку, шкодять економіці. Ще в квітні Болсонару казав, що навіть якщо він буде заражений вірусом, йому «не доведеться турбуватися, оскільки я нічого не відчуваю, максимум це буде як невелика застуда».

Коли він робив ці зауваження, в Бразилії число смертей, пов’язаних із COVID-19, становило менш як три тисячі, а кількість інфікованих – близько 40 тисяч.

Але відтоді цифри значно зросли, Бразилія вийшла на друге місце у світі за захворюваністю та смертністю, поступаючись лише США. Станом на 6 липня в південноамериканській країні було понад 65 тисяч померлих і понад 1,6 мільйона заражених.

your ad here

Нинішній колектив НБУ повідомив, за яких умов залишиться працювати надалі в центробанку

Колектив Національного банку України 7 липня оприлюднив заяву до громадськості, експертної та бізнес-спільноти, медіа, вищих органів влади та міжнародних організацій, в якій наголошує на тому, що вважає неприпустимим здійснення політичного тиску на НБУ, а також вказує на умови, за яких може продовжити працювати далі.

«Команда НБУ підтримує озвучену позицію правління Національного банку та вважає неприпустимим здійснення політичного тиску на центральний банк України у правовій та цивілізованій державі. У зв’язку з цим сьогодні працівники центробанку різних щаблів та спеціалізацій – від директорів департаментів до менеджерів та спеціалістів – звернулися до громадськості, експертної та бізнес-спільноти, медіа, вищих органів влади та міжнародних організацій із заявою», – йдеться в повідомленні регулятора у фейсбуці.

У прикріпленому тексті заяви колектив НБУ називає себе «першою командою Національного банку, яка проводить Україну крізь світову фінансову кризу без банкуртства банків, без падіння курсу гривні, без відтоку вкладників».

«Час називати речі своїми іменами. Регулярні інформаційні атаки, публічні образи та поливання брудом у публічній площині, погрози, замовні мітинги під стінами Національного банку та блокування будинків його працівників – це не «заклик до фахової дискусії». Це цькування та шантаж. Це має припинитися», – йдеться у заяві.

У заяві колектив НБУ наголошує, що його робота надалі можлива за непорушності «червоних ліній». Зокрема, монетарна політика та регулювання фінансового сектору мають і надалі базуватися на неупередженому професійному аналізі та фактах; ухвалення ключових рішень мають бути відображенням спільної думки команди; Україна має залишитися вірною виконанню взятих перед міжнародними партенрами зобов’язань.

«Ми вимагаємо припинити політичний тиск на НБУ. Не на словах, а діями. Ми очікуємо реакції на неетичну поведінку деяких народних депутатів, які прийшли у Верховну Раду захищати інтереси не народу України, а деяких олігархів…Ми не дозволимо принижувати честь та гідність працівників Національного банку та громадян України. Від цього залежить не лише ефективна робота НБУ, а й цивілізаційний вибір України. Ми закликаємо дати нам змогу виконувати свою роботу у середовищі моралі, професійної дискусії, гідності та поваги один до одного», – йдеться у заяві.

Ввечері 1 липня голова Національного банку Яків Смолій написав заяву про звільнення за власним бажанням через «систематичний політичний тиск». В Офісі президента запевнили, що Нацбанк залишатиметься незалежним органом.

3 липня Верховна Рада звільнила Смолія. Під час засідання парламенту голова НБУ серед причин свого рішення про відставку назвав «використання Ради НБУ для створення корпоративного конфлікту всередині інституції». Тепер обов’язки голови банку виконує Катерина Рожкова.

 

your ad here