Warren Buffett’s Berkshire Hathaway Inc committed $10 billion on Tuesday to Occidental Petroleum Corp’s $38 billion cash-and-stock bid for Anadarko Petroleum Corp, boosting its chances of snatching a deal from Chevron Corp.
Occidental and Chevron are locked in the biggest oil-industry takeover battle in years as they eye Anadarko’s prized assets in West Texas’ huge Permian shale oil field.
Anadarko on Monday agreed to start negotiations with Occidental, saying its bid could potentially be superior to Chevron’s existing deal to buy Anadarko for $33 billion in cash and stock.
Berkshire’s cash provides Occidental with flexibility to fund and even increase its proposal. Anadarko has previously expressed reservations about the risk of Occidental having to get any deal voted through by its own shareholders. Occidental could now use the majority of the Berkshire investment to add cash to its bid and remove the requirement for a vote, if it so chooses.
The Berkshire investment, contingent on Occidental completing its proposed acquisition of Anadarko, could also repay some of the debt being taken on to finance the deal’s cash portion, or cover the $10 billion to $15 billion of proceeds from asset sales which Occidental plans in the two years after closing the acquisition.
Analysts said Buffett’s endorsement supports Occidental’s push to get the deal done but comes at a high cost.
Berkshire Hathaway will get 100,000 preferred shares and a warrant to purchase up to 80 million shares of Occidental at $62.50 apiece in a private offering, a statement from Occidental said.
The preferred stock will accrue dividends at 8 percent per annum, compared with about 5 percent yield on common equity and 4 percent on term debt, Tudor Pickering Holt analyst Matthew Portillo said.
“For Occidental shareholders, our view is this is a fairly expensive cost of financing for the transaction even though it carries a kind of nice headline of having Berkshire Hathaway participate in the potential financing here.”
It is rare for Buffett to participate in a bidding war for a company. The last time he did this was in 2016, supporting a consortium including Quicken Loans Inc founder Dan Gilbert that tried unsuccessfully to buy Yahoo Inc’s internet assets.
Shares of Occidental were down 2.1 percent at $58.89 at midday Eastern time, while those in Anadarko were down about 0.3 percent at $72.69. Chevron shares were up 2.7 percent at $120.88.
A Chevron spokesman reiterated that the San Roman, California-based company believes its “signed agreement with Anadarko provides the best value and the most certainty to Anadarko’s shareholders.”
Occidental and Chevron, two of the largest oil and gas producers in the Permian by production volumes, argue they can best squeeze more oil from Anadarko’s 240,000 acres (97,120 hectares)in the area.
The two companies control land adjacent to Anadarko’s properties and expect a deal will add deposits that can produce supplies for decades using low-cost drilling techniques.
…
Якщо Зеленський не зупинить захоплення Приватбанку рейдером Коломойським – це підтвердить, що він є його рабом, а 13 млн. українців – раби раба.
Колишня очільниця Національного банку України Валерія Гонтарева порадила новообраному президентові Володимиру Зеленському звернути увагу на потребу реформування судової системи і правоохоронних органів, щоби зберегти досягнення в очищенні й стабілізації українських фінансів та банківського сектору.
Валерія Гонтарева, яка зараз працює в Інституті глобальних справ у Лондонській школі економіки, каже, що вибрала саме британську столицю, щоб працювати порівняно близько до України і застосовувати свій досвід в авторитетній міжнародній академічній установі.
В інтерв’ю вона наголосила, що одне з її найважливіших рішень на посаді – націоналізація Приватбанку 2016 року – була необхідним кроком, який вважають правильним і підтримали провідні міжнародні фінансові установи.
Намагання одного з колишніх власників, Ігоря Коломойського, оскаржити націоналізацію в судах Валерія Гонтарева назвала «свавіллям» і «неподобством».
Вона вказала, що один з теперішніх радників новообраного президента Зеленського, колишній міністр фінансів Олександр Данилюк, знає, чому «Приватбанк» був під загрозою банкрутства і, що він також підтримав націоналізацію, щоб врятувати гроші українських вкладників.
«Приватбанк був одним з найважчих завдань, бо він був найбільшим банком України: 33% всіх депозитів населення, 20 мільйонів клієнтів, включаючи пенсіонерів студентів – це незахищене населення. Можна собі лише уявити, що могло б бути. Це був би економічний і фінансовий колапс в Україні», – наголосила Гонтарева.
За її словами проблему з націоналізацією має насамперед олігарх Ігор Коломойський, від якого український уряд домагається відшкодування близько 5 мільярдів доларів.
Коломойський оскаржує в українських судах, а також у суді в Лондоні, обвинувачення, що з банку були незаконно виведені багатомільярдні суми.
«Зараз, коли я подивлюся на те, що зі мною роблять наші правоохоронні органи, то можна сказати, що персонально я навіть шкодую, але професійно – ніколи», – розповідає Валерія Гонтарева про свою роботу головою Національного банку України.
Стан української фінансової системи на початку її праці 2014 року Гонтарева описує як «жах, колапс і перфектний шторм».
«А після того почалася ще й реальна війна, коли 15% нашого ВВП ми втратили і ще й 10% нашої території, – розповідає Гонтарева. – Один рік я не мала жодного вікенду і спала не більше п’яти годин на добу. То був жахливий час. Але у професійному відношенні для мене особисто це був великий прорив».
«Я вам можу сказати, що усі реформи за той час були здійснені. Ми перейшли на гнучкий валютний курс. Ми запровадили нову фінансову політику щодо інфляції. Ми розчистили банківський сектор. Ми реформували центральний банк у потужну інституцію», – сказала Валерія Гонтарева.
Тепер на її думку «на макроекономічному рівні усе гаразд», але Гонтарева вважає, що проблема у тому, що «в Україні немає верховенства закону, немає законів, ніхто їх не виконує».
Вона висловила застереження, хоч і не висловлювала конкретних порад новообраному президентові: «Це все (реформи) можна розвернути назад і це – найбільший виклик в Україні. Як це зробити, які пропозиції надати пану Зеленському, я не знаю, бо якщо цього не було зроблено досі, то мені важко сказати, що він може зробити на сьогодні».
Пане Зеленський і команда, Ви починаєте не з того боку! Не законом про мови потрібно зараз займатися, а не дати шахраю Коломойському пограбувати українців через корупційне захоплення Приватбанку!
…
Новообраний президент України Володимир Зеленський у понеділок зустрівся із митрополитом Української православної церкви (Московського патріархату) Онуфрієм, повідомляє прес-служба цієї церкви.
«Митрополит Онуфрій побажав Володимиру божого благословення на новому і відповідальному шляху служіння Україні та її народові. Учасники зустрічі також обговорили ситуацію, яка зараз склалася в релігійній сфері України», – йдеться в повідомленні.
Водночас у прес-службі Володимира Зеленського поки не повідомляли про результати бесіди з митрополитом Онуфрієм.
«Церква має молитись, а держава – робити» – у Зеленського підбили підсумки зустрічі з Епіфанієм
Раніше сьогодні новообраний президент України зустрівся із головою Православної церкви України Епіфанієм. Трохи згодом стало відомо і про його бесіду з патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.
…
У Міністерстві інформаційної політики України повідомили про початок службового розслідування за фактом трансляції в аеропорту «Бориспіль» відеоролика, на якому територія України була зображена без анексованого Криму.
«Через технічний збій в кінцевому варіанті ролику залишилася карта, яку взято з фотостоків, в якій відсутні деякі напрями – Туреччина, країни Балтії, Данія та Крим. Ролик було показано всього кілька разів і одразу знято з ротації. Коректна версія відео вже передана для трансляції», – пояснили у Мінінформполітики.
У відомстві назвали інцидент «неприпустимим збоєм» і пообіцяли сприяти поліції у розслідуванні.
Раніше сьогодні у Нацполіції повідомили про відкриття кримінального провадження за статтею про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України через трансляцію в аеропорту «Бориспіль» відео, на якому Україна була зображена без анексованого Криму. За даними правоохоронців, із відповідною скаргою до поліції звернувся напередодні пасажир летовища.
У поліції заявляли, що лист із пропозицію про розміщення відеоконтенту надійшов до аеропорту з Міністерства інформаційної політики.
Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.
…
Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!
Екс-міністр економічного розвитку України в уряді Арсенія Яценюка, а нині член команди Володимира Зеленського Айварас Абромавичус каже, що західні партнери України «вкрай негативно» оцінюють ризик повернення націоналізованого «Приватбанку» колишнім власникам – Ігорю Коломойському й Геннадію Боголюбову – і якщо таке рішення буде ухвалене, воно може призвести до припинення фінансової допомоги України.
Айварас Абромавичус у штабі Зеленського розповів про загрози, пов’язані із «Приватбанком». Напередодні Окружний адмінсуд Києва ухвалив кілька рішень на користь Ігоря Коломойського, і одне з ключових – це визнання незаконною націоналізації «Приватбанку»:
«Коли є ризик повернення «Приватбанку» – і після цього, можливо, якихось інших банків – колишнім власникам, це означає, що президентство почнеться з доволі складної ситуації. Адже ні МВФ, ні Європейський союз, ні інші інститути й держави, які нам пропонують протягом останніх років фінансову допомогу, – ми на неї розраховуємо і в майбутньому, – вони, звісно, не будуть на це дивитися, склавши руки. Вони на це дивляться вкрай негативно».
Крім того, він застеріг, що рішення про повернення «Приватбанку» колишнім власникам – у разі, якщо воно буде ухвалене – може спричинити припинення фінансової допомоги України.
– Які можуть бути негативні наслідки?
– Наслідки – такі, що, через дії шахрая Коломойського, припиниться фінансова підтримка України.
У грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів «Приватбанку», найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.
Банк перейшов у державну власність, на його докапіталізацію загалом держава витратила понад 155 мільярдів гривень. Як заявили в НБУ, до націоналізації «Приватбанку» завдали збитків щонайменше на 5,5 мільярдів доларів.
18 квітня цього року Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію «Приватбанку». Наступного дня цей суд скасував рішення НБУ від 13 грудня 2016 року, який визначив перелік пов’язаних з банком фізичних і юридичних осіб. 20 квітня Печерський суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки бізнесмена Ігоря Коломойського по кредитах рефінансування «Приватбанку» на суму в 9,2 мільярда гривень, отриманих до його націоналізації. Згодом стало відомо, що Ігор Коломойський 19 квітня подав п’ять нових позовів до НБУ та «Приватбанку».
…
Путін заявив, що розглядає варіант видачі паспортів за спрощеною процедурою усім українцям, а новообраний президент України Володимир Зеленський розповів на своїй сторінці у мережі, що полетів на вихідні на фестиваль до міста Бодрум у Туреччині.
Рішення поїхати до Туреччини розкритикувала частина соратників чинного президента України Петра Порошенка. Зокрема, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у мережі, що Порошенко протягом останніх п’ятьох років мав лише кілька днів відпустки і не мав вихідних.
«Сподіваюся, сьогодні всі пам’ятають, що влаштували Порошенку і його родині опоненти і ЗМІ, коли він «посмів» після років без вихідних на кілька днів за власні кошти поїхати на відпочинок», – заявила Геращенко. Мова йде про поїздку президента та його сім’ї на Мальдіви в січні 2018 року, про що розповідали журналісти.
Чому нещасні українці завжди між поганим і ще гіршим завжди вибирають друге?
your ad hereПредложение для предпринимателей, производителей, коммерсантов!
Рекламная сеть SeLLines объединяет более 200 сайтов разнообразной информационной тематики, которые ежедневно публикуют свежые, интересные и актуальные статьи. Среди них могут быть ваши рекламные сообщения, которые могут cодержать:
наш email: sellines@i.ua
наш skype: isgnet
Больше информации на сайте SeLLines
your ad hereПродаю Chrysler Prowler Roadster Candy Red в Киеве!
Финальный (последний) выпуск – всего 300 автомобилей было випущено в этом цвете!!!
Единственный в мире хот-род, который выпускался серийно! Алюминиевый кузов и алюминиевая рама!
Без пробега по Украине! 100% таможня в Украине! Состояние нового автомобиля!
Спортивный алюминиевый двигатель 3.6л мощностью до 400 л.с. (предыдущие выпуски Prowler имели обычный железный двигатель!).
Автомобиль собран вручную на заводе Conner Avenue Assembly Plant (CAAP) в городе Detroit штат Michigan в 2002 году. Расход: 11л/100км.
Самая полная комплектация: спорттроник, сабвуфер, AM/FM stereo, кассетный плеер, круиз-контроль, мультируль, 20“ хромированные диски, бортовой компьютер на зеркале и т.д.
Успешно используется в рекламе, шоу-бизнесе.
Возможен обмен.
телефоны: +38 050 3892259, +380 93 0075667
Больше информации на сайте продавца
Ваша реклама в сети SeLLines
your ad hereВнедорожник / Кроссовер, 5 дверей, 5 мест. Родной пробег 60 тыс. км. Двигатель 2л (150 л.с./110 кВт), бензин, коробка передач автомат, привод полный, цвет: золотистый металлик. Куплена в салоне, одна хозяйка, эксплуатировался очень аккуратно.
Состояние автомобиля: хорошее. Двигатель, коробка, мосты и ходовая в идеальном состоянии. Салон: чистый и ухоженный. ТО проходилось по регламенту. Не бит! Не крашен! Абсолютно все исправно и все работает.
Комплектация: помощь при спуске, двухзонный климат-контроль, подогрев сидений, мульти-руль, складывающиеся зеркала, автосвет, омыватели фар. Задние парктроники. Вложений никаких не требует. В машине не курили, не сорили. Центральный замок, подушки безопасности (Airbag), ABS, иммобилайзер, сигнализация, галогенные фары, усилитель руля, эл. стеклоподъемники, бортовой компьютер, кондиционер, климат-контроль, круиз-контроль, задние парктроники, подогрев сидений, омыватели фар, подогрев зеркал, электропакет, мультируль, мультимедиа, магнитола, акустика, CD, тонирование стекол.
телефоны: 093-0075667, 050-3892259
Больше информации на сайте продавца
Ваша реклама в сети seLLines
your ad hereПане Зеленський, бути Президентом України – це тяжка, відповідальна і ненормована праця, а не веселі туси з алкоголем і можливо ще чимось!
Читайте щодня, будь ласка, Конституцію України, особливо Розділ V:
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені.
Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
Президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.
Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п’ять років.
Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п’яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.
Одна й та сама особа не може бути Президентом України більше ніж два строки підряд.
Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об’єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.
Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев’яноста днів з дня припинення повноважень.
Порядок проведення виборів Президента України встановлюється законом.
Стаття 104. Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.
Приведення Президента України до присяги здійснює Голова Конституційного Суду України.
Президент України складає таку присягу:
“Я, (ім’я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі”.
Президент України, обраний на позачергових виборах, складає присягу у п’ятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів.
Стаття 105. Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.
За посягання на честь і гідність Президента України винні особи притягаються до відповідальності на підставі закону.
Звання Президента України охороняється законом і зберігається за ним довічно, якщо тільки Президент України не був усунений з поста в порядку імпічменту.
Стаття 106. Президент України:
1) забезпечує державну незалежність, національну безпеку і правонаступництво держави;
2) звертається з посланнями до народу та із щорічними і позачерговими посланнями до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України;
3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;
4) приймає рішення про визнання іноземних держав;
5) призначає та звільняє глав дипломатичних представництв України в інших державах і при міжнародних організаціях; приймає вірчі і відкличні грамоти дипломатичних представників іноземних держав;
6) призначає всеукраїнський референдум щодо змін Конституції України відповідно до статті 156 цієї Конституції, проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою;
7) призначає позачергові вибори до Верховної Ради України у строки, встановлені цією Конституцією;
8) припиняє повноваження Верховної Ради України у випадках, передбачених цією Конституцією;
9) вносить за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83 Конституції України, подання про призначення Верховною Радою України Прем’єр-міністра України в строк не пізніше ніж на п’ятнадцятий день після одержання такої пропозиції;
10) вносить до Верховної Ради України подання про призначення Міністра оборони України, Міністра закордонних справ України;
11) призначає на посаду та звільняє з посади за згодою Верховної Ради України Генерального прокурора;
12) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Ради Національного банку України;
13) призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;
14) вносить до Верховної Ради України подання про призначення на посаду та звільнення з посади Голови Служби безпеки України;
15) зупиняє дію актів Кабінету Міністрів України з мотивів невідповідності цій Конституції з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності;
16) скасовує акти Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України; призначає на посади та звільняє з посад вище командування Збройних Сил України, інших військових формувань; здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;
18) очолює Раду національної безпеки і оборони України;
19) вносить до Верховної Ради України подання про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;
20) приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України;
21) приймає у разі необхідності рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях надзвичайного стану, а також оголошує у разі необхідності окремі місцевості України зонами надзвичайної екологічної ситуації – з наступним затвердженням цих рішень Верховною Радою України;
22) призначає на посади третину складу Конституційного Суду України;
23) пункт 23 частини першої статті 106 виключено
24) присвоює вищі військові звання, вищі дипломатичні ранги та інші вищі спеціальні звання і класні чини;
25) нагороджує державними нагородами; встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними;
26) приймає рішення про прийняття до громадянства України та припинення громадянства України, про надання притулку в Україні;
27) здійснює помилування;
28) створює у межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України, для здійснення своїх повноважень консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи і служби;
29) підписує закони, прийняті Верховною Радою України;
30) має право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів (крім законів про внесення змін до Конституції України) з наступним поверненням їх на повторний розгляд Верховної Ради України;
31) здійснює інші повноваження, визначені Конституцією України.
Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам.
Президент України на основі та на виконання Конституції і законів України видає укази і розпорядження, які є обов’язковими до виконання на території України.
Акти Президента України, видані в межах повноважень, передбачених пунктами 5, 18, 21 цієї статті, скріплюють підписами Прем’єр-міністр України і міністр, відповідальний за акт та його виконання.
Стаття 107. Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Персональний склад Ради національної безпеки і оборони України формує Президент України.
До складу Ради національної безпеки і оборони України за посадою входять Прем’єр-міністр України, Міністр оборони України, Голова Служби безпеки України, Міністр внутрішніх справ України, Міністр закордонних справ України.
У засіданнях Ради національної безпеки і оборони України може брати участь Голова Верховної Ради України.
Рішення Ради національної безпеки і оборони України вводяться в дію указами Президента України.
Компетенція та функції Ради національної безпеки і оборони України визначаються законом.
Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:
1) відставки;
2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров’я;
3) усунення з поста в порядку імпічменту;
4) смерті.
Стаття 109. Відставка Президента України набуває чинності з моменту проголошення ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України.
Стаття 110. Неспроможність виконання Президентом України своїх повноважень за станом здоров’я має бути встановлена на засіданні Верховної Ради України і підтверджена рішенням, прийнятим більшістю від її конституційного складу на підставі письмового подання Верховного Суду – за зверненням Верховної Ради України, і медичного висновку.
Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.
Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.
Для проведення розслідування Верховна Рада України створює спеціальну тимчасову слідчу комісію, до складу якої включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.
Висновки і пропозиції тимчасової слідчої комісії розглядаються на засіданні Верховної Ради України.
За наявності підстав Верховна Рада України не менш як двома третинами від її конституційного складу приймає рішення про звинувачення Президента України.
Рішення про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту приймається Верховною Радою України не менш як трьома четвертими від її конституційного складу після перевірки справи Конституційним Судом України і отримання його висновку щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент та отримання висновку Верховного Суду про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину.
Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України в період виконання ним обов’язків Президента України не може здійснювати повноваження, передбачені пунктами 2, 6 – 8, 10 – 13, 22, 24, 25, 27, 28 статті 106 Конституції України.
your ad hereПереможець президентських виборів в Україні Володимир Зеленський поїхав до Туреччини. Щоправда, не з візитом. Про це сам він написав на своїй сторінці у мережі.
Ця заява пана Зеленського викликала бурхливу реакцію в соцмережах. Адже зробив він її на наступний день після іншого відеозвернення, у якому звинуватив ЦВК у затягуванні оголошення результатів виборів і в тому, що від нього “хтось булаву ховає”.
Одні користувачі обурюються тим, як можна поїхати на відпочинок в момент, коли Кремль схвалює рішення про видачу російських паспортів для жителів так званих “ДНР” і “ЛНР”, інші – навпаки, не бачать в цьому нічого жахливого, адже Зеленський досі не вступив на посаду президента і “все одно нічого не може зробити”.
Заступник голови Верховної ради Ірина Геращенко розповіла про робочий графік Петра Порошенка і додала, що так само інтенсивно працювала його команда. “Виявляється, можна було втомитися, записати веселий влог про яжемать і бути з дітьми”, – пише Геращенко.
Напередодні Володимир Зеленський оприлюднив відеозвернення, в якому звинуватив ЦВК у затягуванні офіційного оголошення результатів виборів.
“Відбуваються дуже кумедні речі. Перемога є, а повноважень немає”, – каже Зеленський.
За його словами, оголошення його перемоги затягують, щоб Верховна Рада змогла відкласти дату його інавгурації, і, як наслідок, він не мав можливості “навіть думати про розпуск” парламенту.
“Мені здається, це не справедливо. Президент, в якого є підтримка 73%, має право принаймні думати про це і має право мати цю можливість. Система боїться. Це значить одне: ми всіх переможемо і все буде добре”, – каже Зеленський.
На звинувачення Зеленського згодом відповів заступник голови ЦВК Євген Радченко, який заявив, що Центральна виборча комісія приймає протоколи від окружних виборчих комісій з “безпрецедентною швидкістю”.
Він нагадав, що згідно з законом, на офіційне оголошення результатів виборів у ЦВК є 10 днів, а станом на 25 квітня (момент звернення Зеленського) йшов лише четвертий.
“ЦВК прийняла майже всі протоколи окружних виборчих комісій. Це така швидкість, порівняно з іншими виборчими кампаніями, яка може бути названою безпрецедентною”, – запевнив Євген Радченко.
…
Пропозиція для підприємців, виробників, комерсантів! Розміщуйте свої рекламні статті відразу на 200 інформаційних сайтах мережі КУПУЙ!!
Рекламна мережа КУПУЙ! об’єднує понад 200 сайтів різноманітної інформаційної тематики, які щодня публікують свіжі, цікаві і актуальні статті. Серед них можуть бути ваші рекламні повідомлення, які будуть містити:
– інформацію про нові продукти або акції вашої компанії;
– нагадування про ваші продукти чи послуги (анонси, огляди, статті, в т.ч. відеоматеріали);
– інформацію для зміцнення репутації вашої компанії і торгової марки;
– інформацію для збільшення впізнаваності вашого бренда;
– інформацію для підвищення лояльності до вашої компанії і торгової марки;
– інформацію, що викликає додаткову стимуляцію цільової аудиторії для здійснення покупки.
пишіть на наш email: kupui@i.ua
Ваша реклама в мережі КУПУЙ!
your ad hereГромадяни України схаменіться, що ви робите?
Ви голосуєте за покидька, який бігає похвостичем у грабіжника і вбивці Коломойського, бо вам погано живеться!
Пригадайте як ви голосували за дебільного Януковича у 2010 році, бо вам здавалося, що Ющенко не зробив вас багатими. Чим це закінчилося – Майдан, війна, анексія, десятки тисяч вбитих і покалічених. Стало краще?
Тепер вам здається, що погано живеться при Порошенкові і ви готові голосувати за напівграмотного дурника, який не знає державної мови, української історії, уникав служби в армії, не вивчав дипломатію і є рабом злодія і вбивці проти якого ФБР веде розслідування?
А пропутінські ЗМІ переконують, що гірше ніж зараз бути не може. Та ні шановні українці, може бути гірше! І буде гірше якщо ви як вівці з беканням побіжите 21 квітня голосувати за блазня напівкровку.
Так, Порошенко не найкращий Президент для України і ми хочемо змінити його на кращого. Але Зеленський+Коломойський+Тимошенко+Бойко+Ахметов – це смерть України, Майдан, громадянська війна, руїна, знецнення гривні і вашого майна, голод, сотні тисяч загиблих і скалічених.
Зеленський з Коломойським втечуть в Ізраїль, Тимошенко, Бойко і Ахметов – в путляндію. А що буде з вами і вашим дітьми? Подумайте і краще не робіть помилку 21 квітня, бо будете шкодувати про це усе своє життя!
СЛАВА УКРАЇНІ!
your ad hereПредложение для предпринимателей, производителей, коммерсантов!
Рекламная сеть SeLLines объединяет более 200 сайтов разнообразной информационной тематики, которые ежедневно публикуют свежые, интересные и актуальные статьи. Среди них могут быть ваши рекламные сообщения, которые могут cодержать:
наш email: sellines@i.ua
наш skype: isgnet
Больше информации на сайте SeLLines
your ad hereПродаю Chrysler Prowler Roadster Candy Red в Киеве!
Финальный (последний) выпуск – всего 300 автомобилей было випущено в этом цвете!!!
Единственный в мире хот-род, который выпускался серийно! Алюминиевый кузов и алюминиевая рама!
Без пробега по Украине! 100% таможня в Украине! Состояние нового автомобиля!
Спортивный алюминиевый двигатель 3.6л мощностью до 400 л.с. (предыдущие выпуски Prowler имели обычный железный двигатель!).
Автомобиль собран вручную на заводе Conner Avenue Assembly Plant (CAAP) в городе Detroit штат Michigan в 2002 году. Расход: 11л/100км.
Самая полная комплектация: спорттроник, сабвуфер, AM/FM stereo, кассетный плеер, круиз-контроль, мультируль, 20“ хромированные диски, бортовой компьютер на зеркале и т.д.
Успешно используется в рекламе, шоу-бизнесе.
Возможен обмен.
телефоны: +38 050 3892259, +380 93 0075667
Больше информации на сайте продавца
Ваша реклама в сети SeLLines
your ad hereБудувати будь-які прогнози – справа геть невдячна. Але, я вважаю, суспільство має знати, до чого треба бути готовим. Тому пропоную найбільш вірогідний сценарій після можливої перемоги Володимира Зеленського в другому турі виборів. Яким президентом буде Зеленський і яка ситуація складеться в країні на чолі з людиною без політичного досвіду?
Зеленський буде слабким президентом
Жорстко огризатися, зухвало перебивати та демонстративно класти слухавку під час розмови з Петром Порошенком – це одне. В якійсь мірі, це демонстрація альфа-поведінки. Це була така відповідь Порошенку на заклики «будь мужиком». Формат дозволяв проявити себе «сильним».
Але формат управління державою набагато складніший. Однієї нахабності, нічим не підкріпленої, недостатньо.
Зокрема, в нашій парламентсько-президентській республіці Зеленський, на відміну від Порошенка, не буде мати в парламенті власної політичної сили, яка входить до коаліції. Принаймні, в період до чергових виборів 27 жовтня.
А шансів на розпуск парламенту в Зеленського практично немає. Згідно з Конституцією, у Зеленського буде гіпотетична можливість, за умови відсутності коаліції протягом 30 днів, на розпуск парламенту до 27 травня. Але Верховна Рада може призначити день інавгурації на період 28 травня–3 червня. І тоді терміни будуть прострочені.
Тому Зеленський вимушений буде тимчасово співіснувати з чинним складом парламенту. Причому, не просто співіснувати, а домовлятися. Бо єдині кадрові рішення, які Зеленський зможе самостійно зробити без узгодження з парламентом – це призначити секретаря РНБО, вище командування ЗСУ, половину складу Нацради з питань телебачення і радіомовлення, половину складу Ради Нацбанку.
А кандидатури на посади міністра закордонних справ, міністра оборони, генпрокурора, голови СБУ мають отримати більшість підтримки в парламенті. Інакше, президент буде, як валіза без ручки.
Радники Зеленського вже обмовились у ЗМІ щодо «секретного плану» для Верховної Ради. Можна припустити, що Зеленський спробує шантажувати депутатів відмовою підписувати ухвалені закони (тоді доведеться долати вето 2/3 голосів), а уряд – зупинкою дії актів з подальшою перевіркою їх на конституційність у Конституційному суді.
Це буде параліч влади і взагалі стан кризи до парламентських виборів. Однак є сумніви, що Зеленський виграє від цього. Він, звичайно, буде пояснювати громадськості, що погані депутати ставлять палки в колеса – блокують не тільки кадрові ініціативи, але й всі внесені ним законопроекти. Суспільство спочатку може поставитись до цього з розумінням, а потім перейти до оцінки «поганому танцюристу завжди щось заважає».
До речі, конфлікт з урядом і парламентом вже має яскравий прецедент за часів президентства Віктора Ющенка. Перемогти законодавчий та виконавчий органи влади Віктору Андрійовичу не вдалося. Це мав би бути дуже гарний урок для Зеленського.
Крім того, через відсутність політичного досвіду в Зеленського з великою ймовірністю буде побудована криптократія. Тобто реальною владою володітиме тіньове та приховане коло осіб. Дії та рішення Зеленського будуть визначатися не власними переконаннями, а позицією радників. Коридорами Адміністрації президента буде ходити не один «сірий кардинал». Одним словом, Зеленський буде не суб’єктом, а фактично об’єктом політики.
Зеленський десакралізується через величезне розчарування суспільства
Згідно з соцопитуванням групи «Рейтинг», проведеним 5–10 квітня, Зеленський переможе в другому турі. Він нагадує персонажа Гудвіна з «Чарівника смарагдового міста», який працював у цирку, потрапив до Зеленої країни, і мешканці цієї країни сприймали його за чарівника.
Але Зеленський, як і будь-яка інша людина – не чарівник. Зеленський, на якого проектують свої мрії українці, вийде в реальність і перетвориться на «Попелюшку» в чоловічому роді. Це невідворотно. Бо 52% українців, згідно з соцопитуванням групи «Рейтинг», «очікують покращення ситуації в країні в результаті президентських виборів». А цього не відбудеться.
Війна на Донбасі не закінчиться. Знайти компроміс із Путіним і «зійтися посередині» не вийде – Кремль ще раз нагадає про «громадянську війну» в Україні та необхідність Зеленському домовлятися з черговим «пушиліним». «Перестати стріляти» не вийде. Депутатів, як у серіалі «Слуга народу», Зеленський не розстріляє. Олігархи з їхніми монополіями нікуди не дінуться. «Кінця епохи бідності» не настане. Справедливого покарання топ-корупціонерів за нинішньої судової системи не буде. Дороги ще тривалий час не будуть європейськими. Обіцяних ним зарплат учителям по $4000 не буде.
І люди, наче під струменями крижаної води, будуть стрімко тверезішати. Поки Зеленський буде зустрічатись із лідерами країн світу – Трампом, Меркель, можливо, навіть зі своїм кумиром Болсонару – українці будуть волати: «Він нас зрадив! Де обіцяна країна мрій?»
Хоча Зеленський буде намагатись компенсувати цей негатив гучним піаром. Наприклад, не здивуюсь, якщо одним із перших своїх указів він перейменує Адміністрацію президента та заявить про скорочення бюрократів. Може ще зріжуть паркан біля будівлі та почнуть водити екскурсії, як у Білому домі в США.
Олігарх Ігор Коломойський розправить крила
Не треба розповідати наївні казки про виключно бізнес-партнерство Зеленського з Коломойським на телеканалі «1+1» і нічого більшого. Згідно з розслідуванням програми «Схеми: корупція в деталях», за 2 роки Зеленський 13 разів злітав до Женеви та Тель-Авіва, де мешкає Коломойський. Не кажучи вже про використання Зеленським транспорту та охоронців Коломойського. Їхній взаємозв’зок – це дещо більше, ніж просто партнерство.
Я думаю, Коломойський навіть не буде чекати на потрапляння партії «Слуга народу» до парламенту. І суттєво активізується ще до того часу. Адже відчувши близькість перемоги Зеленського на виборах президента, олігарх вже після першого туру виборів дав інтерв’ю журналістам, у якому без зайвого сорому заявив «нехай повернуть мені $2 мільярди». А наступного дня після цього стало відомо, що Господарський суд Києва прийняв до розгляду позов Коломойського про повернення йому акцій «ПриватБанку».
Чи є трагедія в тому, що цей олігарх розправить крила? Справа в тому, що в нас ще є олігарх Рінат Ахметов, який пречудово себе почуває. У нас є олігарх Віктор Пінчук, який також себе непогано почуває. У нас є олігархи Дмитро Фірташ і Сергій Льовочкін. Країна живе з олігархами вже 28-й рік. Просто розплачується за їхні корупційні «схеми» багатостраждальний український народ.
Таким чином, реалістичний сценарій перших місяців президентства Зеленського не є оптимістичним за своєю суттю. Після пост-модерної виборчої кампанії Зеленський потрапить до жорстких реалій модерну в управлінні державою. Людині, яка ніколи не бачила воду і не вміє плавати, доведеться бовтатися у воді з піраньями. Рейтинг довіри до Зеленського приречений падати зі швидкістю блискавки. Бо навіть ті, хто сприймаються «новими обличчями», не мають протидії від законів розчарування. Їм так само не пробачають відсутності швидких змін.
…
U.S. Rep. Ilhan Omar says she has experienced an increase in death threats in the days since President Donald Trump posted a video critical of her comments about the September 11, 2001 terror attacks.
In a statement late Sunday, Omar said many of those threatening her life directly referenced Trump’s post. She also cited a rise in violence and acts of hate by right wing extremists in the United States and elsewhere in the world, saying “we can no longer ignore that they are being encouraged” by Trump.
“Violent rhetoric and all forms of hate speech have no place in our society, much less from our country’s commander in chief,” she wrote. “We are all Americans. This is endangering lives. It has to stop.”
Earlier in the day, the White House denied Trump is inciting violence and Islamophobia.
“Certainly the president is wishing no ill will and certainly not violence towards anyone,” White House spokeswoman Sarah Sanders told Fox News Sunday. “But the president should be calling out the congresswoman for not only one time but a history of anti-Semitic comments,” she added, accusing Omar’s fellow Democrats of “looking the other way.”
House Speaker Nancy Pelosi said the memories of the September 11, 2001, terrorist attack on New York and Washington are “sacred ground and any discussion of it must be done with reverence.”
Pelosi called Trump’s video “disrespectful and dangerous” and said it must be removed.
Democratic Congressman Jerrold Nadler said on CNN Sunday he had no problem with Omar’s comments.
“I have had some problems with some of her other remarks, but not with that one,” he said.
In an emotional speech last month to the Council on American-Islamic Relations, Omar spoke out against discrimination against and suspicions of Muslims.
“CAIR was founded after 9/11 because they recognized that some people did something, that all of us were starting to lose access to our civil liberties … for far too long we have lived with the discomfort of being a second-class citizen and, frankly, I’m tired of it and every single Muslim in the country should be tired of it,” she said.
Trump’s Friday tweet included Omar’s brief line “somebody did something” followed by more than 40 seconds of September 11 terrorist attack news footage and a large graphic repeating the words “somebody did something.”
Other Omar critics have focused solely on that one single line, accusing her of trivializing the inhumanity of September 11 but not mentioning the rest of her speech.
Some Democrats accuse Trump of stirring up the same kind of Islamophobia that Omar was decrying.
Nadler said Trump has “no moral authority” for talking about September 11. He accuses Trump of “stealing” a $150,000 grant meant for small-business owners to rebuild their destroyed businesses after the attack and using that money for his own real estate holding.
Democratic presidential candidate Bernie Sanders noted that then-President George W. Bush, a Republican, went to a mosque after 9/11 to assure Muslim Americans that they are not criminals and terrorists.
…
Білборди у стилістиці кандидата у президенти, чинного голови держави Петра Порошенка, що з’явилися 14 квітня у різних містах України, розміщені з порушенням законодавства і будуть демонтовані, заявляють у поліції.
Як сказав «Українській правді» речник Нацполіції Ярослав Тракало, за попередньою перевіркою, ця зовнішня реклама розміщена із порушенням законодавства.
«Адже не містить інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника цих матеріалів», – повідомив він.
За словами речника, наразі поліція проводить перевірку по всіх регіонах, де виявлено розміщення політичної реклами такого змісту.
Тракало додав, що розповсюдження зовнішньої реклами без зазначеної в законодавстві інформації тягне за собою накладення штрафу.
Тим часом, в Адміністрації президента заявили, що команда Порошенка не має відношення до цих бордів.
«Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним», — сказав Громадському завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.
Напередодні користувачі соцмереж публікували фото білбордів, на яких зображений Порошенко, що йде геть, і напис «кінець».
Раніше цього місяця у різних містах України з’явилися білборди, на яких писало «21 квітня. Вирішальний вибір» і було розміщене фото президентів України і Росії, що дивляться один на одного.
Читайте ще: Скандал навколо нової реклами Порошенка. Чому Путін і де Зеленський?
У виборчому штабі Петра Порошенка заявили, що такі агітаційні плакати є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в президенти.
21 квітня відбудеться другий тур виборів президента України, в який вийшли двоє кандидатів: Володимир Зеленський і Петро Порошенко.
…
President Donald Trump’s reelection campaign is set to report that it raised more than $30 million in the first quarter of 2019, edging out his top two Democratic rivals combined, according to figures it provided to The Associated Press.
The haul brings the campaign’s cash on hand to $40.8 million, an unprecedented war chest for an incumbent president this early in a campaign.
The Trump campaign said nearly 99% of its donations were of $200 or less, with an average donation of $34.26.
Trump’s fundraising ability was matched by the Republican National Committee, which brought in $45.8 million in the first quarter — its best non-election year total. Combined, the pro-Trump effort is reporting $82 million in the bank, with $40.8 million belonging to the campaign alone.
Trump formally launched his reelection effort just hours after taking office in 2017, earlier than any incumbent has in prior years. By contrast, former President Barack Obama launched his 2012 effort in April 2011 and had under $2 million on hand at this point in the campaign.
Obama went on to raise more than $720 million for his reelection. Trump’s reelection effort has set a $1 billion target for 2020.
Trump campaign manager Brad Parscale said in a statement that Trump “is in a vastly stronger position at this point than any previous incumbent president running for re-election, and only continues to build momentum.”
Trump’s fundraising with the RNC is divided between two entities: Trump Victory, the joint account used for high-dollar gifts, and the Trump Make America Great Again Committee, the low-dollar digital fundraising operation known internally as “T-Magic.” The campaign is set to launch a traditional “bundling” program — which it lacked in 2016 — in the coming weeks. Bundlers are mid-tier donors who bring in contributions from their associates.
Together, the Trump entities have raised a combined $165.5 million since 2017.
Trump is benefiting from the advantages of incumbency, like universal name recognition and his unrivaled position atop the Republican Party.
Among Democrats, dollars are divided across a candidate field of well more than a dozen, while the Democratic National Committee remains in debt and has suffered from being dramatically outraised by the RNC in recent months.
Bernie Sanders topped the Democratic field in the first quarter, raising slightly more than $18 million, followed by Kamala Harris with $12 million and Beto O’Rourke with $9.4 million. Trump is reporting a haul of $30.3 million.
Republicans have trailed Democrats in online fundraising ever since the medium was invented roughly two decades ago. But Trump has closed the gap, driving small-dollar donors who make recurring donations to the GOP like the party has never seen before. According to RNC chairwoman Ronna McDaniel, Trump’s campaign has already had eight seven-figure fundraising days this year, and has taken in money from more than 1 million new online donors since Trump’s inauguration — including 100,000 this year.
The Republican committee said it is planning on spending $30 million on maintaining and growing Trump’s email list alone, recently expanded its headquarters space to an annex in Virginia and will soon invest in developing an app.
In 2015, Trump swore off outside money, declaring in his opening speech: “I’m using my own money. I’m not using the lobbyists’. I’m not using donors’. I don’t care. I’m really rich.”
He quickly reversed course on high-dollar donations after he won the GOP nomination, bowing to the financial pressures of running a general election campaign, and he’d already raised millions online through the sale of merchandise like his signature red Make America Great Again hats.
Trump gave or loaned $66 million to his 2016 campaign, but has yet to spend any of his own cash for his reelection effort. Aides don’t expect that to change.
…
Сербські засоби інформації повідомили про смерть дружини колишнього сербського і югославського авторитарного керівника Слободана Мілошевича в Росії.
За цими повідомленнями, Мир’яна Маркович, яка дуже тяжко хворіла, померла в лікарні в Москві у віці 76 років. Про причини смерті нічого не повідомляють.
Маркович прожила останні 16 років у Росії, де вона отримала політичний притулок.
Її чоловіка арештували 2001 року і судили в Міжнародному кримінальному трибуналі у справах колишньої Югославії, відомому також як Гаазький трибунал, за геноцид і інші злочини проти людяності, скоєні під час збройних конфліктів, що настали після розпаду Югославії в 1990-х роках. Колишній президент Сербії, а потім Югославії помер за ґратами в ізоляторі трибуналу 2006 року ще до винесення йому вироку.
Дружина Мілошевича, яка працювала професором соціології в Белградському університеті, виїхала з Сербії 2003 року.
У Сербії її вважали реальною залаштунковою силою, яка мала значний вплив на чоловіка.
Минулого року суд у Сербії заочно засудив Маркович до одного року позбавлення волі, визнавши її винною у зловживанні повноваженнями у справі про надання державної квартири своїй помічниці. У березні цього року апеляційний суд скасував той вирок і призначив новий розгляд справи. Вона також була в Сербії фігурантом низки інших справ, сербське відділення «Інтерполу» 2005 року видало на неї міжнародний ордер на арешт.
…