Daily: 05/13/2015

В Україні опубліковано закон № 344-VIII щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні

бізнес в Україні

Цей закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

В Україні сьогодні, 13 травня 2015 р., опубліковано закон № 344-VIII “Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу”. Закон опублікований у парламентській газеті “Голос України”.

Цей документ був розроблений з метою зменшення кількості процедур і часу реєстрації суб’єктів господарювання у фіскальній сфері та покращення позиції України в рейтингу Doing Business у 2016 р.

Як наголошується в пояснювальній записці, законопроект підготовлено з метою впровадження принципу мовчазної згоди у сфері оподаткування.

Прийняття цього закону дозволить спростити порядок взяття рахунків платників податків на облік контролюючими органами, у зв’язку з введенням принципу мовчазної згоди у сфері оподаткування, що, в свою чергу, значно спростить ведення бізнесу для тисяч підприємців, а також поліпшить позиції України в рейтингу Doing Business-2016 за індикатором “Реєстрація підприємств”.

Під принципом мовчазної згоди розуміється придбання платником податку права на провадження певних дій без отримання згоди контролюючого органу за умови, що контролюючий орган у встановлений цим Кодексом строк не надіслав повідомлення про відмову у вчиненні дій, прийняття документів, у взятті рахунку на облік. Копія повідомлення або опису прийнятих документів з відміткою про дату їх прийняття є підтвердженням звернення до контролюючого органу.

Відповідно до законопроекту, у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку контролюючий орган зобов’язаний протягом 1 робочого дня (згідно чинного законодавства – протягом 3-х робочих днів) після надходження реєстраційної заяви до контролюючого органу внести до реєстру платників податку запис про реєстрацію такої особи як платника податку.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила принцип мовчазної згоди на взяття рахунку на облік платника податків 21 квітня 2015 р. За відповідний законопроект № 2381 проголосували 253 нардепа при 226 мінімально необхідних.

Президент України Петро Порошенко підписав цей закон 8 травня.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

your ad here

Стали відомі маршрути, напрямки і ймовірний екіпаж російського “Бука”, який збив у 2014 році Boeing 777

Бук

Стали відомі маршрути, напрямки і ймовірний екіпаж російського “Бука”, який збив у 2014 році Boeing 777 поблизу Донецька. Про це йдеться у розслідуванні Bellingcat.

Так, у ньому йдеться про участь другого російського автомобільного батальйону 69 бригади у транспортуванні військового обладнання, в тому числі і “Буку”, із якого був збитий пасажирський літак, у кілька районів, котрі розташовані вздовж кордону України та Росії.

147 автомобільний батальйон, який базується у Москві, брав участь у транспортуванні “Буку” у Міллерово, що недалеко від кордону із Україною і транспортування інших військових транспортних засобів у прикордонну зону поблизу Донецька.

У розслідуванні йдеться про те, що є чотири можливі водії, котрі ймовірно перевозили “Бук”. Їх вирахували по фотографіях, котрі вони розмістили у соціальних мережах. Чоловіки сфотографувалися поряд із причіпом XP 4679 50 та вантажівкою 4267 AH 50. Bellingcat вказує імена двох із них – Дмитра З і Володимира П.

Зауважимо, що 23-25 червня 2014 року конвой “Буку” відправився на військову авіабазу у Міллерово, а звідти ракетні пускові уставки були переміщені в кілька місць вдовж кордону. “Бук”, із якого збили літак, транспортувався по шосе М4 у Донецьк.

Український кордон він перетнув у ніч із 16 на 17 липня. Після авіакатастрофи зенітний комплекс знову перетнув кордон у тому ж місці рано вранці 18 липня 2014 року. 19-21 липня 2014 року відправився у військовий табір на північному-заході від Каменськ-Шахтинська, а звідти ракетна пускова установка знову була переміщена.

Нагадаємо, що в уламках збитого над Донецьком MH17 знайшли осколки ракети “Бука”.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

your ad here

Візит держсекретаря США до Росії не став проривом, але й на позитивні відгуки сторони не скупилися

Візит Керрі

Візит держсекретаря США до Росії не став проривом, але й на позитивні відгуки сторони не скупилися.

Держсекретар США Джон Керрі вперше за два роки побував з візитом у Росії і зустрівся спочатку з главою МЗС Сергієм Лавровим, а потім і з президентом країни Володимиром Путіним.

Центральною темою переговорів стало врегулювання конфлікту в Україні.

Як і очікувалося, особливого прориву не сталося, але сам факт зустрічі обидві сторони називають важливим і позитивним.

Ми вирішили розібратися в тому, що держсекретар США везе з Сочі, крім картоплі та помідорів.

Зустріч Керрі з Путіним і Лавровим тривала чотири години, і, за словами російського міністра, переговори пройшли чудово.

Сторони обмінялися подарунками. Лавров подарував Керрі кубанські помідори, картоплю і футболку до Дня Перемоги, держсекретар зі свого боку підніс главі МЗС РФ портфель, точну копію свого.

Частина зустрічі відбулася в неформальній обстановці, Путін навіть запропонував Керрі скуштувати кримського «Дивноморського» вина.

Сторони говорять про доброзичливу атмосферу переговорів. Питання про двосторонню зустріч Путіна і Обами не піднімалося і можливості підключення США до «нормандського формату» не обговорювалися.

Керрі наголосив, що США не чекали прориву від переговорів з російським керівництвом у Сочі, але вважають діалог надзвичайно важливим для того, щоб вирішувати проблеми світової політики.

“Це був важливий візит, він пройшов у важливий час. Ми не очікували обов’язково, що буде якийсь прорив чи що ми повністю будемо знати, як вирішити якусь конкретну проблему. Але у нас був хороший, ґрунтовний діалог з російськими лідерами, і саме такий діалог надзвичайно важливий для того, щоб домогтися прогресу за багатьма складними проблемами, з якими ми стикаємося”, – заявив Керрі на прес-конференції за підсумками переговорів.

На думку Лаврова, Росія і США єдині в думці про необхідність уникати кроків, які можуть завдати довгострокової шкоди відносинам, Москва і Вашингтон вважають за доцільне продовжувати діалог, незважаючи на відмінності в оцінках.

“Ми зі свого боку ніколи не ухилялися від взаємодії, сьогодні президент (РФ) чітко підтвердив нашу готовність до найширшої співпраці, до найтіснішої взаємодії на основі рівноправності і на основі врахування інтересів і позицій один одного”, – сказав він.

Керрі наголосив, що конфлікт в Україні триває вже занадто довго і необхідно докласти всіх зусиль для його врегулювання.

Незалежно від того, хто почав цей конфлікт, він триває занадто довго. Сьогодні я говорив про те, які кроки можуть бути зроблені сторонами в найближчі тижні і дні. Ми вважаємо, що справжнє припинення вогню в Широкиному має статися, я думаю, що Лавров і президент Путін погодилися, що це важливо. Також важлива демілітаризація, виведення зброї та моніторинг ОБСЄ, – Джон Керрі.

Окремо держсекретар відзначив необхідність звільнення Росією політичних в’язнів, таких як Надія Савченко.

Керрі повідомив, що влада Росії і США з багатьох питань сходиться на тому, як потрібно врегулювати кризу в Україні, наприклад, в тому, що мінські домовленості мають бути повністю імплементовані, але є розбіжності в деталях.

“Позиція США така, що, на нашу думку, Мінські угоди – найкращий і основний шлях до миру. Вони повинні бути якнайшвидше повністю імплементовані”, – сказав держсекретар.

За словами Лаврова, Росія і США домовилися використовувати свій вплив на сторони українського конфлікту, щоб спонукати їх до практичного виконання домовленостей “Мінська-2″.

“Ми домовилися сьогодні, зустрічаючись з усіма, від кого залежить виконання мінських домовленостей в будь-якому їхньому розрізі: ми будемо бити в одну точку, що все те, про що записано в документі від 12 лютого, потрібно сумлінно, неухильно виконувати”, – сказав Лавров

Держсекретар США назвав спроби Києві відбити Донецький аеропорт, про які раніше заявляв український президент, деструктивним кроком.

“Але якщо дійсно президент Порошенко виступає за те, щоб зараз почати якісь силові операції, ми б запропонували йому спершу подумати, ніж робити такі дії, тому що Мінські угоди тоді опиняться під серйозною загрозою”, – сказав він.

За словами Керрі, “ми будемо вельми стурбовані можливими результатами таких дій”.

“Можливо, він говорив про дії в майбутньому протягом довгого часу. Зараз це було б дуже деструктивним кроком”, – зауважив держсекретар США.

Крім української теми в Сочі обговорювали Іран, Сирію, Ємен, питання роззброєння тематики, північнокорейську проблематику і боротьбу з тероризмом.

З цих питань сторони обмежилися традиційними заявами про необхідність співпраці.

Експерти сходяться на думці, що візит Керрі в Росію був обумовлений перш за все тим, що реалізація мінських угод не просувається і ситуація на Донбасі заходить у глухий кут.

Можливо, додаткові консультації на додаток до санкцій допоможуть зрушити процес з мертвої точки.

Bloomberg пише про ймовірність початку фіналу гри в Україні. “Залишається лише офіційно створити зону замороженого конфлікту. Керрі прибув до Росії, щоб сторони могли констатувати свої розбіжності з українського питання і переключитися на проблеми на кшталт сирійської та іранської”.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

your ad here

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Росії за даними на 6 травня перевищила 1,01 млн осіб

безробіття

Йдеться тільки про безробітних, зареєстрованих в органах служби зайнятості.

Кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Росії за даними на 6 травня перевищила 1,01 млн осіб. При цьому зростання безробіття зафіксоване в 66 суб’єктах РФ, повідомляє в середу прес-служба Міністерства праці та соціального захисту РФ.

З 29 квітня по 6 травня 2015 року чисельність безробітних громадян, зареєстрованих в органах служби зайнятості, збільшилася на 0,7% і склала 1 млн 13 тис. 649 осіб, повідомили у відомстві.

Найбільше зростання безробіття зафіксоване в Магаданській, Воронезькій, Астраханській, Рязанській, Волгоградській, Кіровській, Вологодській, Ростовській областях, Ненецькому автономному окрузі, республіках Калмикія, Адигея і в Санкт-Петербурзі.

Водночас в 16 регіонах безробітних стало менше. Найбільше зниження показника безробіття спостерігалося в Омській області, республіках Північна Осетія-Аланія, Чувашія, Татарстан, Мордовія, Алтай і Алтайському краї.

Нагадаємо, згідно з даними Росстату станом на кінець березня, кількість бідняків в Росії у 2014 році склала 16,1 млн осіб, що на 0,6 млн осіб вище від рівня 2013 року.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

your ad here

Парад “дитячих військ” пройде в Ростові-на-Дону 14 травня 2015 року

парад

У параді візьмуть участь близько 500 дітей віком від 4 до 10 років.

Парад “дитячих військ”, організований під егідою командувача військами Південного військового округу, пройде в Ростові-на-Дону в четвер.

“У параді візьмуть участь близько 500 дітей віком від 4 до 10 років. Кожен “підрозділ” парадного розрахунку продемонструє свій прапор, девіз, пісню і пройде врочистим маршем перед ветеранами ВВВ. До майбутніх урочистостей для учасників параду спеціально підготували військову форму різних видів і родів військ”, – сказано в повідомленні.

Відкриє парад “моторизована колона дитсадківської техніки” (що саме це за техніка, не уточнюється), далі пройде рота почесної варти бригади управління ЮВО.

Під час свята розвідники і кадети Другого донського кадетського корпусу імені імператора Миколи проведуть показові виступи з рукопашного бою.
Як повідомлялося, 9 травня на Красній площі в Москві пройшов парад, присвячений 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Офіційних представників від України 9 травня в Москві не було. Від участі в параді відмовилися президенти Білорусі, Північної і Південної Кореї, Чехії, Австрії, Німеччини, США, Чорногорії, Угорщини, Хорватії, Словаччини, Болгарії, Австралії, Канади, Фінляндії, Франції, Норвегії, Великобританії, Нідерландів, Молдови, Словенії, Литви , Латвії, Естонії, прем’єри Японії та Швеції, а також Франції.

Серед тих, хто відвідав парад Перемоги в Москві – лідери Єгипту, Кіпру, Греції, Казахстану, Китаю, Монголії, Таджикистану, В’єтнаму, Азербайджану, Вірменії, Киргизії, Абхазії, Південної Осетії.

Джерело: ПРАВДА УКРАЇНИ

your ad here